Gala Izby Przemysłowo-Handlowej w Tarnowskich Górach 2017

W dniu 26 sierpnia 2017 r. o godz. 17.00 w plenerach Pałacu w Brynku odbędzie się Gala IPH 2017, podczas której zostanie rozstrzygnięty Finał Konkursu „Kruszec Biznesu”. Konkurs Kruszec Biznesu to jedyne w swoim rodzaju wyróżnienie na naszym terenie przyznawane przez Izbę Przemysłowo-Handlową w Tarnowskich Górach, aby uhonorować najlepsze firmy regionu, które w minionym roku odniosły sukces rynkowy i mogą poszczycić się dobrymi wynikami finansowymi. Nagroda Kruszec Biznesu jest przyznawana od 2001 r. przez niezależną Kapitułę, składającą się z uznanych autorytetów naukowych związanych z Uniwersytetem Ekonomicznym w Katowicach oraz Uniwersytetem Warszawskim. Od 2008 r. jest ona przyznawana w następujących kategoriach: firma roku, usługa roku, produkt roku, firma rodzinna i innowacyjność roku. Specjalną nagrodą, która zostanie wręczona na Gali IPH będzie ,,Kruszec Biznesu z Diamentem’’. Wyróżnienie to jest przyznawane spośród wszystkich, dotychczasowych laureatów Konkursu ,,Kruszec Biznesu’’ i nagradza najbardziej wartościowe firmy o mocnej i ugruntowanej pozycji na rynku. Po raz pierwszy zostało ono wręczone w 2009 r., z okazji 15-lecia istnienia Izby Przemysłowo – Handlowej w Tarnowskich Górach. Dodatkowo wręczone zostaną nagrody – statuetki: „Śrybny Gwarek”, „Spiżowy Jorg”, „Dąb Biznesu” i „Złota Gracja Biznesu”. Wymienione powyżej nagrody są przyznawane z inicjatywy Izby Przemysłowo – Handlowej, we współpracy z Samorządem Terytorialnym (Miasta: Tarnowskie Góry, Radzionków, Gminy: Świerklaniec, Krupski Młyn) dla przedsiębiorstw, które prowadzą działalność gospodarczą lub mają siedzibę w wymienionych miastach oraz przyczyniają się do rozwoju gospodarczego, jak i promocji gminy czy miasta.

Organizatorami Gali IPH są: Izba Przemysłowo Handlowa w Tarnowskich Górach wraz z Urzędem Miejskim w Tarnowskich Górach, Urzędem Miasta Radzionków, Urzędem Gminy Krupski Młyn, Urzędem Gminy Świerklaniec i Urzędem Miasta Miasteczko Śląskie oraz Starostwem Powiatowym w Tarnowskich Górach.

Impreza ma charakter zamknięty.

Osoby zainteresowane udziałem w Gali IPH 2017 prosimy o kontakt telefoniczny z Biurem Izby Przemysłowo – Handlowej w Tarnowskich Górach tel. (32) 287-21-31.

Program Gali Izby Przemysłowo – Handlowej w Tarnowskich Górach:

godz. 17.00 – przybycie gości na uroczystość

godz. 17.30 – uroczyste otwarcie

Cześć oficjalna

uroczyste wręczenie:

– odznaczeń państwowych i wojewódzkich

– odznak KIG I IPH

– statuetki Złota Gracja Biznesu

– statuetki Dąb Biznesu

– statuetki Spiżowy Jorg

– statuetki Śrybny Gwarek

– statuetek Kruszec Biznesu

wystąpienie gości

Część artystyczna

ok. godz. 19.00 – występy zespołów i zabawa taneczna

ok. godz. 23.00 – pokaz sztucznych ogni

ok. 23.30 – 2.00 zabawa przy muzyce tanecznej

Data opublikowania: 06:02, 20 lipca 2017

Kategorie: Aktualności