Inauguracja nowego roku szkolnego 2021/2022

Po kilkumiesięcznej przerwie i bardzo trudnym dla wszystkich czasie z radością wracamy do szkoły. Rozpoczynający się rok szkolny niesie ze sobą nowe wyzwania i możliwości, a także sprzyja projektowaniu ambitnych działań.
Drodzy Uczniowie, życzymy Wam wytrwałości w dążeniu do osiągania zamierzonych celów oraz pogłębiania swojej wiedzy, aby nauka przynosiła Wam wiele pozytywnych wrażeń a szkoła była wspaniałym miejscem do odkrywania świata.

Drogim Rodzicom i Opiekunom naszych uczniów życzymy aby nowy rok szkolny przyniósł wiele okazji do dumy i radości z osiągnięć Waszych dzieci.

Szanownym Dyrektorom, Nauczycielom i Pracownikom Oświaty życzymy niesłabnącej energii do podejmowania nowych wyzwań, spokojnej i satysfakcjonującej pracy oraz radości z osiągnięć Waszych uczniów.

Wójt Gminy Tworóg Eugeniusz Gwóżdż, Zastępca Wójta Gminy Tworóg Łukasz Ziob Szczegółowych informacji na temat inauguracji roku szkolnego w poszczególnych placówkach oświatowych dostępne są na stronach internetowych poszczególnych szkół:

Szkoła Podstawowa im. Powstańców Śląskich

Zespół Szkolno – Przedszkolny w Boruszowicach

Zespół Szkolno – Przedszkolny w Wojsce

Data opublikowania: 11:14, 30 sierpnia 2021

Kategorie: Aktualności