Marka Turystyczna – sieć Ekomuzea

Serdecznie zapraszamy wszystkich sympatyków Gminy Tworóg, do wzięcia udziału w konkursie „Miejsca warte odwiedzenia na terenie LGD Leśna Kraina Górnego Śląska.” Konkurs jest realizowany w ramach międzynarodowego projektu współpracy „Marka Turystyczna – sieć Ekomuzea”.

Wśród nadesłanych zgłoszeń zostanie wytypowanych 16 zwycięzców, z których każdy otrzyma nagrodę wartą 300 zł. Bon o tej wartości do zrealizowania w sklepie MARTES SPORT. Łączna pula nagród wynosi 4 800 zł.
CEL KONKURSU:

Celem konkursu jest poszerzenie bazy ciekawych i atrakcyjnych miejsc naszego regionu znajdującej się na stronie: www.ekomuzea.pl.

Wraz z organizatorem konkursu – LGD „Leśna Kraina Górnego Śląska” zachęcamy mieszkańców Gminy Tworóg do aktywnego uczestnictwa w tworzeniu wyjątkowego miejsca w sieci, które gromadzi informacje o naszej wspaniałej okolicy – obszarze działania „LGD Leśna Kraina Górnego Śląska” – w tym Gminy Tworóg.

Z całą pewnością znacie miejsca w naszej gminie, których jeszcze nie ujęto na stronie www.ekomuzea.pl

Ciekawa trasa rowerowa?

Mało uczęszczany park?

Zachwycający kościół?

A może niezwykły punkt z rzemiosłem regionalnym?

Pochwal się, co lubisz w Twojej okolicy!

CO NALEŻY ZROBIĆ?

Wejdż na stronę: www.ekomuzea.pl i upewnij się, że miejsce, które chcesz opisać nie znajduje się już wśród zasobów portalu. Opisz i zrób zdjęcie wybranego przez Ciebie miejsca (opis na około 500 znaków). Pobierz i wypełnij Kartę zgłoszeniową do konkursu ze strony:www.lesnakrainalgd.pl i wraz z załącznikami wyślij na adres mailowy: mail biuro@lesnakrainalgd.pl lub m.morcinek@lesnakrainalgd.pl.

Brak ograniczenia ilościowego.

Konkurs trwa do 9.04.2021 r.

Komisja konkursowa wyłoni 16 laureatów.

Ogłoszenie wyników konkursu w dniu 23.04.2021 r.

Nagrodą w konkursie jest bon zakupowy o wartości 300 zł, do zrealizowania w wybranym przez komisję konkursowym sklepie – MARTES SPORT.

Łączna pula nagród to 4 800 zł.

Wszystkie gminy objete konkursem – prosimy o opis miejsc tylko z tych terenów: Ciasna, Herby, Kalety, Kochanowice, Koszęcin, Krupski Młyn, Miasteczko Śląskie, Pawonków, Pilchowice, Pyskowice, Rudziniec, Sośnicowice, Toszek, Tworóg, Wielowieś, Zbrosławice.

Proszę pamiętać, aby w treści opisu dodać klauzulę:”Oświadczam iż, zapoznałem się z zasadami uczestnictwa w Konkursie wskazanymi w Regulaminie oraz akceptuję te zasady. Oświadczam, że Uczestnik Konkursu, którego reprezentuję spełnia wszystkie warunki uczestnictwa w Konkursie. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych oraz danych osobowych Uczestnika Konkursu, którego reprezentuję, dla celów związanych z uczestnictwem w Konkursie.” To co? Zaczynamy zabawę?Powodzenia! Regulamin konkursu znajdziecie tutaj:https://lesnakrainalgd.pl/…/konkurs-na-miejsca-warte…

Dodatkowe informacje są dostępne na stronie : LGD „Leśna Kraina Górnego Śląska” – link do pobrania tutaj

Data opublikowania: 08:42, 30 marca 2021

Kategorie: Aktualności