Gratulacje i upominki dla noworodków

Z radością informujemy, że w roku 2021 kontynuujemy wieloletnią już, tradycję rozsyłania gratulacji oraz upominków z okazji narodzin (nowonarodzone dzieciątko musi mieć meldunek stały w Gminie Tworóg). Dotychczasowe kocyki zostały zastąpione sensorycznymi króliczkami.

Wszystkim mamusiom i tatusiom życzymy spełnionego rodzicielstwa, pełnego radości i miłości, a maluchom pięknego dzieciństwa.
Dzisiaj rozsyłamy gratulacje i upominki dla dzieci urodzonych w styczniu i lutym tego roku. Rodzice otrzymają, tak jak od początku pandemii, maseczki uszyte przez lokalne krawcowe. Dla niemowlaczków przygotowaliśmy króliczka – szmatkę z sensorycznymi elementami. Króliczki są niepowtarzalne i zostały uszyte specjalnie dla niemowląt z Gminy Tworóg przez rękodzielnika z terenu Śląska, podobnie jak kocyki. Są to zatem nasze – Śląskie króliczki. Mają charakter naszej Gminy – materiał i wykończenie zostało specjalnie wybrane przez nas, aby jak najlepiej podkreślić w upominku, to co w naszej Gminie dobre i wartościowe, a zarazem było przyjazne i dostosowane do dziecka. Króliczek jest bezpieczny i mięciutki. Posiada sznureczki, którymi można przymocować go do wózka czy łóżeczka. Są na nim elementy leśne i leśno-bajkowe. Króliczek jest wykonany w łagodnych, neutralnych kolorach, pasujących zarówno dla dziewczynek, jak i chłopaków. Mamy nadzieję, że stanie się ulubioną zabawką maluszków.

Data opublikowania: 10:48, 12 marca 2021

Kategorie: Aktualności