Łańcuch serc Świętego Marcina

Dnia 10 listopada 2016 r zapraszamy na tegoroczną uroczystość obchodów dnia Św. Marcina w Tworogu pod hasłem „Łańcuch serc Św. Marcina”.
Uroczystość rozpocznie się Mszą Świętą o godz. 17.oo w Kościele parafialnym Św. Antoniego w Tworogu.
W dalszym programie przewidujemy:

– przemarsz ulicami Tworoga do Gminnego Ośrodka Kultury

– występy uczniów gimnazjum

– rozstrzygnięcie konkursu plastycznego pt „Pochwała świętości wielkiej, ukryta w formie maleńkiej – kapliczki gminy Tworóg”. Regulamin konkursu znajduje się w dokumentach do pobrania

– gry i zabawy dla dzieci prowadzone przez animatora zabaw.

Imprezie towarzyszyć będzie możliwość degustacji ciast, napojów, kawy, herbaty, kiełbasek pieczonych na ognisku, zorganizowany będzie kiermasz rękodzieła.W tegorocznej edycji obchodów Św. Marcina Rady Rodziców wszystkich placówek oświatowych kwestować będą na rzecz Gminnego Przedszkola w Tworogu, które jest w trakcie zbiórki pieniędzy na nowy plac zabaw dla dzieci. Serce nam podpowiada, że w tym dniu, jak i wszystkich poprzednich Św. Marcin przyniesie radość najmłodszym mieszkańcom naszej gminy, a Państwa zapewniamy, że każda złotówka i każdy grosik podarowany na realizację naszego celu będzie spełnieniem dziecięcych marzeń o kolorowym i bezpiecznym placu zabaw. Serdecznie zapraszają organizatorzy:Wójt Gminy Tworóg, Rada Sołecka, Rady Rodziców, Gminny Ośrodek Kultury, OSP Tworóg, Gminne Przedszkole w Tworogu, Szkoła Podstawowa w Tworogu, Gimnazjum w Brynku.

Data opublikowania: 08:57, 3 listopada 2016

Kategorie: Aktualności, Kultura