Pandemia koronawirusa

W związku z pandemią koronawirusa zamieszczamy dla Państwa kilka istotnych informacji:

Szkoły oraz przedszkola nie pracują od poniedziałku 16.03.2020 do dnia 25.03.2020, usilnie prosimy by dzieci i młodzież przebywała w domach.

Odwołane zostały wszystkie imprezy oraz formy działalności Gminnego Ośrodka Kultury – do odwołania.

W przypadku działalności Urzędu Gminy, prosi się o bezpośrednie załatwienie jedynie niezbędnych spraw, wydawane będą najbardziej pilne dokumenty, pozostałe kwestie, jeśli istnieje taka możliwość prosimy odłożyć w czasie lub korzystać z innych możliwości kontaktu z urzędnikami. Wszystkie niezbędne telefony oraz adresy poczty elektronicznej znajdują się na stronie UG Tworóg.

W przypadku osób samotnych, starszych oferujemy pomoc przy dostarczeniu min zakupów. Niniejszą potrzebę prosimy zgłaszać pod numerem telefonu 32 2846857 oraz 570990491.

Termin naboru uzupełniającego do programu „Odnawialne żródła energii na terenie Gminy Tworóg” zostanie przesunięty na 16.04.2020-21.04.2020. Dodatkowo podpisywanie umów z osobami już zakwalifikowanymi do projektu zostaje wstrzymane do czasu odwołania. Każdy mieszkaniec telefonicznie będzie informowany o możliwości podpisania umowy.

Wszelkie sprawy związane z wycinką drzew oraz oględziny w terenie itp. zostaną rozpatrzone w póżniejszym terminie.

Wszelkie płatności prosimy realizować poprzez płatność elektroniczną, prosimy najbliższych by w tych kwestiach pomagać seniorom.

Apelujemy o rozwagę i potraktowanie wszelkich zaleceń bardzo poważnie.

Data opublikowania: 14:01, 12 marca 2020

Kategorie: Aktualności, Ostrzeżenia