Rozwój energetyki rozproszonej opartej o odnawialne źródła energii na terenie gmin partnerskich

Gmina Tworóg informuje wszystkich zainteresowanych,  iż złożony wniosek o dofinansowanie dla projektu pn. „Rozwój energetyki rozproszonej opartej o odnawialne źródła energii na terenie gmin partnerskich: Ożarowice, Krupski Młyn, Tworóg, Zbrosławice” w ramach naboru FESL.10.06-IZ.01-010/23.uzyskał pozytywną ocenę formalną.

O wynikach kolejnego etapu oceny złożonego wniosku pod kątem merytorycznym,  niezwłocznie Państwa poinformujemy. 

Prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość z z Państwa strony związaną z rozstrzygnięciem  naboru nr  FESL.10.06-IZ.01-010/23. Liczymy na pozytywne informacje, gdyż spośród wszystkich złożonych przez mieszkańców deklaracji, 290 deklaracji znalazło się na liście podstawowej spełniając kryteria formalne.

Przypominamy iż w ramach projektu partnerskiego realizowanego w latach 2019-2022r pn: „Odnawialne źródła energii poprawą jakości środowiska naturalnego na terenie Gmin Partnerskich: Tarnowskie Góry,Gaszowice, Jejkowice, Lyski, Krupski Młyn, Kuźnia Raciborska, Nędza, Lelów, Psary, Sośnicowice, Tworóg”  udało się zamontować w naszej gminie 191 instalacji fotowoltaicznych, 24 instalacji solarnych, 20 pomp ciepła C.W.U., 27 pomp ciepła C.O. + C.W.U oraz 26 kotłów na pellet z czego jesteśmy bardzo dumni.

Data opublikowania: 16:12, 18 marca 2024

Kategorie: Aktualności